Odśnieżarka spalinowa ALKO SnowLine 700E- wyprzedana

 
Odśnieżarka spalinowa ALKO SnowLine 700E- wyprzedana

4 499,00 zł 

 Producent: ALKO

Pożegnaj się ze śniegiem – jeśli masz odśnieżarkę SnowLine 700 E zima nie będzie straszna. Pewne działanie , doskonale wyprofilowane opony z grubym bieżnikiem, duże koła zapewniają dobrą trakcję i manewrowość nawet przy wysokim śniegu. 6 biegów do przodu i 2 biegi wsteczne pozwala na dopasowanie prędkości do warunków pracy. Oszczędny silnik wykonany w technologii górnozaworowej OHV zapewnia wysoką skuteczność działania , co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności i niskim zużyciu paliwa . Łatwe odśnieżanie. W zależności od konstrukcji śnieg jest wyrzucany przez obrotowy wyrzutnik na odległość nawet do 15 m. Napęd kół jest niezależny , dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka przesuwa się ze stałą prędkością . Komfortowa obsługa dzięki panelowi z wbudowanym reflektorem , wszystkie istotne dźwignie i przełączniki znajdują się w zasięgu ręki. Opcjonalnie są dostępne podgrzewane uchwyty.

 

  • Wygodna obsługa- Dzięki kompaktowej konstrukcji kokpitu ze zintegrowanym reflektorem, dźwignie zmiany biegów oraz manetki znajdują się w zasięgu ręki. Podgrzewane uchwyty zapewniają komfortową pracę.
  • Oszczędna eksploatacja- Mocne, wysokiej klasy silniki górnozaworowe OHV zapewniają bardzo dobrą skuteczność działania, co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności przy mniejszym zużyciu paliwa.
  • Gwarantowana skuteczność- Zimowe opony z wysokim bieżnikiem i gąsienicowy układ jezdny (760 TE) gwarantują optymalną przyczepność i możliwość manewrowania także w najbardziej niesprzyjających warunkach. Oprócz tego za pomocą sześciu biegów do przodu i dwóch biegów do tyłu można łatwo regulować prędkość napędu kół.


System uruchamiania linkowy/elektryczne 230 V
Biegi 6 do przodu/ 2 do tyłu koła gumowe
Układ wirników 2-stopniowy
Tryb pracy silnik spalinowy
Podgrzewane rączki tak
Wysokość pokrywy śnieżnej w cm 54,5 cm
Pojemność skokowa w ccm 375ccm
Pojemność zbiornika paliwa w l 6,5
Moc kW 7,8
Maks. wyrzut śniegu (m) 15
Szerokość odśnieżania (cm)
70
Oświetlenie
tak
Waga w kg całkowitych
118

Z tej samej kategorii

Nie możesz znaleźć produktu dla siebie?

Kontakt